- Наявність: Є в наявності
- Модель: 000000888033
Сонячна батарея Longi Solar LR7-72HVH-645M
Монокристалічна сонячна панель Longi Solar LR7-72HVH-645M застосовується в системах мережевих, гібридних або автономних сонячних електростанцій. Має потужність 645Вт, при габаритах 2382х1134х30мм, що є дуже хорошим показником на 2025 рік. Коефіцієнт корисної дії сонячної панелі дуже високий і становить аж 23,9%, що в парі з інвертором дозволяє її ефективно використовувати для отримання прибутку за «зеленим тарифом» або автономним енергозабезпеченням.
Компанія Longi Solar випустила нову серію фотомодулів Hi-MO X10 і представила технологію осередків «гібридного пасивного зворотного контакту» HPBC 2.0, що призвело до стрибка ефективності сонячних панелей.
Що стосується кремнієвих елементів, технологія HPBC 2.0 використовує власні високоякісні пластини N-типу TaiRay LONGi, які оптимізують та знижують деградацію сонячної батареї, потенціал ефективності та концентрацію опору.
Також використовується технологія BC-Cell (Back Contact Cell) – це метод виробництва сонячних панелей, у якому всі електричні контакти розташовані на задній стороні комірки. Це дозволяє значно підвищити ефективність та покращити зовнішній вигляд панелей. Оскільки струмопровідні доріжки знаходяться на тильній стороні, передня поверхня сонячного елемента повністю вільна від металевих провідників. Це підвищує поглинання сонячного світла і підвищує ККД.
При створенні Longi Solar LR7-72HVH-645M використані найкращі матеріали та компоненти ринку фотовольтаїки. 144 якісні кремнієві елементи закріплені в рамі з композитного сплаву, товщиною 30мм, в 24 ряди. Перетворюючи енергію сонця в постійний електричний струм з максимальною напругою 44,46 і силою струму 14,51А, вони мають низький рівень нагріву, збільшуючи таким чином продуктивність кожного елемента. Поверхня панелі надійно захищена 3,2-міліметровим загартованим склом.
Сонячна батарея Longi Solar LR7-72HVH-645M пройшла випробування градом розміром 25мм про швидкість вітру 23м/c. Конструкція здатна витримувати снігове навантаження до 5200Па та вітрове навантаження до 2400Па. Стійка до впливу солоної вологи, аміаку та пилу, що підтверджено незалежним тестуванням.
Клас захисту IP68 означає, що він повністю захищений від проникнення пилу і витримує короткочасне занурення у воду на глибину до 1 метра. Випадковий контакт електричних частин із людиною виключається.
Модель Longi Solar LR7-72HVH-645M сертифікована за системами керування ISO 9001:2008, ISO 14001:2004. Відповідність галузевим стандартам IE61215, IE61730 забезпечує високу якість та безпеку обладнання. Незалежне підтвердження відповідності здійснила компанія TUV Rheinland.
Сонячна батарея Longi Solar LR7-72HVH-645M має збільшені габаритні розміри 2382х1134х30мм та невелику вагу 28,5 кг.
Компанія-виробник надає 12 років гарантії на деталі та компоненти фотомодуля. Гарантійний термін збереження лінійних вихідних показників становить 30 років, у своїй після закінчення цього терміну рівень потужності панелі щонайменше 88,85%. Тобто деградація панелі за 30 років експлуатації складає лише 11,5%.

Монокристалічні модулі Longi Solar LR7-72HVH-645M мають високий рівень надійності. Наші панелі показують відмінну продуктивність навіть за низької температури або малої освітленості. Ми гарантуємо виробництво модулів високої якості, Tier 1, які забезпечать високоефективну роботу СЕС та швидке повернення інвестицій.
Виробник LONGi Solar є провідним світовим виробником високоефективних монокристалічних сонячних елементів та модулів. Компанія повністю належить LONGi Group. Longi Group (SH601012) є найбільшим постачальником монокристалічних кремнієвих пластин у світі, з активами понад 1,7 млрд. дол. США (станом на 2016 рік)
Longi Solar LR7-72HVH-645M озброєна та оснащена передовими технологіями та багаторічним досвідом у галузі монокристалічного кремнію, LONGi Solar поставила більше 1 ГВт продукції в 2015 році і продовжує збільшувати обсяги продажів з року в рік. Штаб-квартира компанії знаходиться в Сіані, а філії розташовані в Японії, Європі, Північній Америці, Індії та Малайзії.
Компанія LONGi Solar приділяє особливу увагу дослідженням та розробкам, виробництву, продажам та маркетингу продуктів з монокристалічного кремнію. LONGi Solar прагне забезпечити найкращі рішення LCOE, а також сприяє впровадженню монокристалічних технологій у всьому світі.
Нове покоління фотоелектричної продукції
Досягнення максимуму від кристалічного кремнію
Найкращий вибір за вартістю
Надвисока потужність
Наднизька деградація: деградація першого року 1%; деградація за період від 2 до 30 років 0,35%
Технологія осередків Longi HPBC 2.0 забезпечує високу продуктивність, надійність.
Максимальна безпека та надійність: запобігає локальному перегріву; повноцінне придушення старіння; удароміцність усієї системи
Високотемпературна оптимізація: температурний коефіцієнт потужності, досягає - 0,26%/°C
Оптимізація затінення, скорочення втрат електроенергії
Рейтинг виробників сонячних панелей від InfoLink Consulting:
Jinko, Longi/Trina та JA Solar зайняли місця з першого по четверте з невеликою перестановкою. З 2019 року чотири найбільші вертикально-інтегровані компанії зберігають свої позиції. Очевидно, що найбільші компанії останніми роками стають більшими, залишаючи позаду компанії, що займають другі місця, зі значним розривом у поставках. Розрив між провідними компаніями та тими, хто посів п'яте місце у 2022 році, становив 20 ГВт, а потім розрив збільшився до 30 ГВт у 2023 році з різницею у 60 ГВт між першою четвертою та рештою. За оцінками, чотирьох найбільших компаній припало близько 60% від загального обсягу поставок списку з десяти кращих. Компанія Longi має стабільні показники, які дозволили компанії посісти друге місце. Вона досягла постачання продукції HPBC у масштабі ГВт.

Характеристики Longi Solar LR7-72HVH-645M
Виробник: Longi Solar
Країна-виробник: Китай
Модель: LR7-72HVH-645M
Технологія виробництва: HPBC 2.0, Half-Cell, TaiRay, BC-Cell
Тип фотомодуля: монокристал
Електричні характеристики
Потужність, Вт: 645
Напруга при макс. потужності, В: 44.46
Струм при макс. потужності, А: 14.51
Струм короткого замикання, А: 15.21
Напруга холостого ходу, В: 53.80
Запас потужності, Вт: ±3%
Максимальна напруга в системі, В: 1500
ККД фотомодуля, %: 23,9
Температурні показники
Температурний коефіцієнт потужності, %/℃: -0.260
Температурний коефіцієнт напруги, %/℃: -0.20
Температурний коефіцієнт струму, %/℃: +0.050
Робоча температура, °C: -40...+85
Механічні характеристики
Кількість фотоелементів, шт: 144
Габарити, Д*Ш*Т, мм: 2382х1134х30
Вага, кг: 28,5
Ступінь захисту фотомодуля: IP68
Рама: анодований алюміній Упаковка
Спосіб упаковки: польоту
Кількість панелей у палеті: 36
Гарантійний термін
Гарантійний термін, років: 12
Гарантія на 90% вихідної потужності, років: 12
Гарантія на 80% вихідної потужності, років: 25