Меню
м.Київ бул. Лесі Українки, буд. 34
Наша адреса:
м.Київ бул. Лесі Українки, буд. 34
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-пт - 09:00 - 18:00
  • Сб-Нд - вихідний

Системи вентиляції

категория
2
24
24
Рекуператор Vaillant recoVAIR VAR 60/1 D
0
15 200грн.
7 800грн.
7 800грн.

Вентиляція будь-якого приміщення важлива для підтримки комфорту, здоров'я і якості повітря. Без належної вентиляції повітря застоюється, забруднюючі речовини присутні в більш високих концентраціях, а рівень вологості може підвищуватися, що приводить до появи цвілі і інших проблем.

Хоча хороша вентиляція сприяє рентабельності, якщо вона не спроектована належним чином, енергія, яка використовується системою охолодження і вентиляції, може значно знизити цей прибуток. Щоб раз і назавжди позбутися від таких проблем, фахівці АСТИ пропонують установку припливно-витяжних установок. Ви також може купити їх онлайн і встановити самостійно.

Чому вентиляція так необхідна

Насправді, вентиляція являє собою ключовий момент підтримки належної якості повітря в приміщенні. Спеціальна система здатна підтримує циркуляцію повітря в приміщенні, видаляючи забруднення, скупчення вологи і запахи.

Волога може легко накопичуватися в будинку, на виробництві або в іншому приміщенні через природне проникнення повітря і дій, які відбуваються, наприклад, прийняття душу, приготування їжі і використання електричних приладів. Без належної вентиляції ця волога накопичується в приміщеннях, просочуючись в стіни і прилипаючи до поверхонь. Це створює ідеальне середовище для росту цвілі - її вплив небезпечно для здоров'я, а зростання цвілі може завдати серйозної шкоди безпосередньо будівлі.

Вплив цвілі через погану вентиляцію може викликати такі проблеми зі здоров'ям, як:

• Роздратування очей, носа і горла;

Головні болі;

• Лихоманка;

• Проблеми з імунною системою;

• Погіршення симптомів у людей з аутоімунними захворюваннями;

• Поразка дихальних шляхів.

Правильна вентиляція запобігає скупченню вологи за рахунок руху повітря. Надлишкова волога видаляється з приміщень, щоб запобігти зростанню цвілі і пошкодження конструкцій і меблів в результаті впливу високих рівнів вологості.

Як правильно обладнати систему вентиляції

Будь-які приміщення виграють від поєднання природної і механічної вентиляції. Відкриття вікон і дверей дозволяє повітрю проникати всередину будівлі і проходити через нього. Навіть тріщини навколо вікон і по всьому будинку корисні для вентиляції, хоча ці області часто герметизуються в інтересах енергоефективності.

Механічна вентиляція включає спеціальні системи і повітроводи. Такі системи видаляють несвіже повітря з приміщення, виводячи його за межі приміщення. Система припливної вентиляції забезпечує приплив свіжого повітря в будинок. Збалансована система вентиляції поєднує в собі ці два принципи, щоб видалити застійний повітря і постійно замінювати його свіжим.

Поліпшите вентиляцію будь-якого приміщення, звернувшись за допомогою до фахівців АСТИ. Наші фахівці допоможуть вам не тільки підібрати правильну систему щодо розмірів будівлі і бажаної ціни, а й встановлять, а також гарантують обслуговування. У каталозі представлено широкий асортимент необхідних товарів, які ви можете замовити з доставкою по всій Україні.