Меню
м.Київ бул. Лесі Українки, буд. 34
Наша адреса:
м.Київ бул. Лесі Українки, буд. 34
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-пт - 09:00 - 18:00
  • Сб-Нд - вихідний

Автономні Системи Технологій і Інновацій
Компанія АСТІ - Автономні Системи Технологій і Інновацій має досвід в сфері опалення, кондиціонування і систем автоматизації та вентиляції більше 15 років.


Технології та енергії є частиною інфраструктури цифрового світу. Продукція АСТИ здатна стійко забезпечувати виконання цього основоположного принципу.


Ми завжди розуміли нашу роль надійного і далекоглядного представника в сучасному світі інновацій в області опалення, кондиціонування, а також систем автоматизації та вентиляції. Ми усвідомлюємо величезну відповідальність, яку несемо як провідний постачальник послуг з підбору, продажу, монтажу та автоматизації обладнання для будинку, офісу, промислових споруд або адміністративних будівель. Ми з ентузіазмом і цілеспрямованістю вирішуємо будь-які завдання і вважаємо це частиною нашого корпоративного бачення і місії.


Незалежно від рівня зрілості вашої системи управління енергоспоживанням, хороша система адаптується до ваших вимог і дозволяє по-новому поглянути на потенційну економію на всіх рівнях вашої діяльності. АСТИ пропонує універсальні рішення - ми можемо допомогти вам максимально використовувати потенціал будь-якої будівлі. Ця допомога простягається від моніторингу до визначення відповідних заходів.


АСТІ - більше, ніж просто благоустрій будинку


Клієнти, яких ми обслуговуємо, і їх бажання - це основі всього, що ми робимо. Наші співробітники мають великий досвід і навчання в області домашнього поліпшення і можуть дати вам експертна рада, необхідний для правильного виконання вашого проекту. Від невеликого оновлення до повної трансформації вашої мрії - ми розробили наш бізнес, щоб бути поруч, коли ви найбільше в нас потребуєте.


Ми поставляємо потрібні інновації для поліпшення будь-яких приміщень з найкращим обслуговуванням і цінністю кожного, хто до нас звертається вже більше 15 років. Всі аспекти нашого бізнесу і стратегії засновані на цій місії. як ми це робимо


Щоб виконати нашу місію і створити міцну основу для зростання, ми будуємо нашу стратегію на основних принципах: досконалість мерчандайзингу, операційна ефективність і взаємодію з клієнтами. Ці принципи підкріплені нашим прагненням створити для всіх клієнтів особливе місце.


Ми вважаємо, що щирі відносини з нашими клієнтами є ключем до їх і нашого успіху. Незалежно від того, чи є ви індивідуальним замовником або професійним підрядником, ми уважно прислухаємося до ваших потреб і пропонуємо рішення, які відповідають і перевершують ваші очікування.


Що ми пропонуємо


Технології сьогодні доставляють багато задоволення, але часто можуть здатися несерйозними, непрактичними і дорогими. Насправді послуги АСТІ мають позитивну рентабельність інвестицій.


Останні інновації в галузі опалення, вентиляції, кондиціонування і автоматизації - це те, на що будь-який власник будинку повинен серйозно поглянути. Ви не тільки отримаєте зручність і привабливість, дозволяючи оптимізувати найголовнішу функцію вашого будинку, але і дійсно заощадите гроші в довгостроковій перспективі.


Системи опалення, вентиляції та кондиціонування дають безліч переваг, а також безліч інноваційних продуктів, що дозволяють створити індивідуальне рішення для кожного клієнта.


Впровадження інноваційних технологій і технологій вимагає нових методів, рішень і модернізованого способу спільної роботи. В області обслуговування клієнтів для нас краще рішення - відкритість і гнучкість. У плануванні і трансформації спілкування - це альфа і омега. АСТІ - надійний партнер, готовий провести вас через світ досягнень сучасних технологій, щоб ваш будинок міг адаптуватися до ваших потреб, а не навпаки.


Пропонуємо найбільш інноваційні рішення в області вентиляції, кондиціонування, опалення і систем автоматизації для об'єктів адміністративного, промислового і загальногромадянського призначення. Здійснюємо весь комплекс: від підбору та продажу обладнання будь-якого, а також монтажу будь-якої складності.


Особливістю нашої компанії є націленість на освоєння і впровадження нової техніки і передових технологій. Ми проектуємо, поставляємо, здійснюємо монтаж і своєчасне обслуговування обладнання провідних світових брендів, пропонуємо оригінальні технічні рішення і розробки систем автоматизації та диспетчеризації. Ми не просто продаємо обладнання, ми створюємо комплексні інженерні рішення.


При монтажі використовуємо тільки якісні матеріали. І готові доставити обладнання в будь-яку точку України.


Всі наші співробітники регулярно проходять навчання. Ми завжди уважно вивчаємо проблеми і побажання наших клієнтів і використовуємо великий практичний досвід для ефективного вирішення завдань будь-якого масштабу і складності


Ми постійно аналізуємо свою роботу, досвід колег і партнерів, завжди прислухаємося до думки клієнтів і навчилися передбачати тенденції розвитку кліматичного ринку.


Завдяки цьому нам кожен раз вдається запропонувати нашим клієнтам продукт або послугу, які вирішують питання установки систем вентиляції, кондиціонування, опалення, автоматизації з максимальною ефективністю і комфортом.


Ця перевага - основа роботи нашої компанії. З інженерної точки зору ми завжди на крок попереду конкурентів і надаємо нашим замовникам максимально об'єктивну і достовірну інформацію, застерігаючи від явних помилок, що дозволяє заощадити масу часу, сил і, в кінцевому підсумку, засобів.
Категорії